Q-Well Hypoxi Babor Cilt ve Vücut Bakımları Lazer Epilasyon Belfeet Ayak Bakımları Masaj Eğitimi Personel Danışmanlığı Foto Galeri
Yüksek basınç kompresyon terapisi
Hypoxi yap, vücudunu yeniden tasarla
1 2
SİZDEN GELENLER
Şafak Veziroğlu
Öncelikle Bakırköy Hypoxi' deki Selil ve Esra hanımlara teşekkür ederim. 2 kürde toplam 10 kg verdim. 42 bedenden 38 bedene indim. Bunu başarmak için seanslara ara vermeden gelmek gerekiyor. Bezelye, fasulye, pilav, makarna, börek, tatlı ve alkolden uzak durdum. Bunların dışında alışkanlıklarımı aynen sürdürdüm. Yağı kesmedim. Yumurta inanılmaz tok tutuyor. Hypoxi günleri seansa gelmeden önce yumurta yerseniz daha sonra bir şey yeme gereksinimi duymuyorsunuz. Teşekkürler Bakırköy Hypoxi.

Özgül Dönmez
Bu programı internet üzerinden buldum ve spor yaptırıyor olması ilgimi çekti. Yediğimiz gıdalara dikkat edip, karbonhidrattan bu süre zarfında uzak durduğunuzda inanılmaz sonuçlar aldığınızı göreceksiniz. İlk 4 seans sonucunda bunlara dikkat ederek 3 kilo verdim ve istediğim bölgeden incelme sağladım. Gerçekten bizimle bizden çok ilgilenen Bakırköy Hypoxi Esra Hanım ‘a çok teşekkür ediyorum. Teşekkürler Bakırköy Hypoxi.

Dr. Ayhan Gümüş
Her işte olduğu gibi burada da hırslı olmak lazım. Ben zayıflamak ve daha güzel bir vücuda sahip olmak için ve sağlık için hırsa büründüm. Hypoxi çalışanlarının tavsiyeleri doğrultusunda düzenli ve doğru beslenmeyle, randevu (seans) larıma zamanında gelerek 87.7 kg.’dan 83.5 kg düştüm. Yani 52 beden giyerken 48 beden giymeye başladım. Bütün Bakırköy Hypoxi çalışanlarına içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Nuray Evin
Çalışanların yakın ilgisi çok güzel. Yapılanların yanında bireysel dikkatle amaca ulaşmak çok kolaylaşıyor. Bir ay içinde hipotroid hastası olduğum halde 3 kg. Verip, düşündüğüm şekilde inceldim. Bakırköy Hypoxi’den Selil Hanım’a ve Esra Hanım’a ayrıca teşekkürler.

Nuran Taştan
Tesadüf eseri internetten görüp geldiğim için kendimi şanslı buluyorum. Haşimato hastası olup çeşitli şeyler (kavitasyon gibi) yaptırmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Buraya geldikten sonra 1 ay içerisinde 3-4 kilo verdim. Kendimi çok hafiflemiş buluyorum. Burada kendimi ailemin yanındaymış gibi hissettiren tüm Bakırköy Hypoxi ‘den arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Canan Tekdemirkoparan
Göbek bölgesindeki problemim için Hypoxi’ye başladım. Daha önce spor yaptım ve genel olarak memnun kaldım ancak göbek bölgemi zayıflatamamıştım. Hypoxi ile 2,5 kg.verdim. Ancak beden ölçülerimde yoğun incelme oldu. Göbekten 7 cm, alt karından 4 cm gibi inceldim ve artık 36 bedene rahatlıkla girebiliyorum. Gerçekten işe yarayan bir sistem. Ancak bizimde beslenme programına uyarak desteklediğimizde pozitif sonuçlar alınabiliyor. Hypoxi gerçekten zararsız ve incelmek için çok yararlı. Herkese tavsiye ediyorum.

Begüm Türkoğlu
Hypoxi' den gerçekten çok memnun kaldım. Çok kısa süre içerisinde gözle görülür bir şekilde tüm vücut hatlarım ortaya çıktı. Şu anda 3. paketimdeyim ve beni dışarıda gören yakın çevrem gözlerine inanamıyor. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim sağlıklı bir şekilde vücudu şekle sokan bir yöntem. Hiç sıkılmadan rahatlıkla kilolarınıza elveda diyeceksiniz.

Beyza Ghashoni
Hypoxi ile gerçekten inceldim. Öyle ki tüm pantolonlarımı yaptrımak zorundayım, çünkü hepsi acayip bol. Haftada 3 kez Hypoxi yaparak 4 kilo verdim, ama tam 2 beden inceldim. Diyet yaparak yani yediğimie içtiğime de dikkat ederek 40 bedenden 36 bedene indim. Doğumla birlikte aldığım tüm kilolardan kurtuldum. Sıkılaştım, toparlandım. Doğum öncesi halime geri döndüm. Çok mutluyum. Teşekkürler Hypoxi.

Pınar Akan
Hypoxi ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi çok memnun kalmıştı. Benimde özellikle göbek çevresi ve basen bölümümün incelmesine ihtiyacım vardı. 12 seanslık ilk ayda sadece göbek çevremden yaklaşık 12 cm inceldim. Basenden 5 cm, göğüs çevresinden ise 8 cm inceldim. Sıkı bir diyete de gerek yok. Sadece aldığınız karbonhidrata dikkat edeceksiniz o kadar. Eylül/Ekim döneminde 3. aylık döneme gireceğim. Mecidiyeköy Hypoxi' den çok memnun kaldım. İşinde uzmanlar, ilgili ve güleryüzlü bir ekip. Ekime kadar onları çok özleyeceğim.

Aylin Gülşen
Hypoxi' yi daha önce araştırmış ve incelemiştim, ama uzak olması ve saatlerinin uymamasından dolayı bir türlü başlayamamıştım. Bakırköy Hypoxi' nin açılması başlamam için itici bir güç oldu. Toplam 2 kg kaybettim, ama tam bir beden inceldim. İnsanlar popomun küçüldüğünü söylüyor. Güler yüzlü bir ekip, sıcak ve temiz bir ortam için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Elif Osmaz
Zayıflamak bir şekilde başarılabilecek birşeyken, gözle görülür bir şekilde sıkılaşmak kesinlikle programın üstün bir başarısı. Teşekkürler Hypoxi.

Gökben Orhun Kanat
İlk defa bir zayıflama sistemi denedim ve 12 seansı tamamlayamama rağmen gerçekten çok memnun kaldım. Aç kalmadan diyet listesini takip ederek 2 haftada hedeflediğim kiloyu verdim ve ayrıca tüm vücudum forma girdi. Ek olarak özellikle Hypoxi Bakırköy çalışanlarına güler yüzleri ve güzel hizmetleri için çok teşekkür ederim.

Mustafa Erciyes
Hypoxi' yi internetten tanıdım. İlk gördüğümde inanamadım. Çünkü söz konusu kilo kaybı 3-4 kg arasında ve 4 hafta gibi kısa bir sürede. Deneme seansına katıldım ve çok memnun kaldım. Kayıt yaptırdım ve haftalar geçtikçe kilo verdiğimi görmeye ve hissetmeye başladım. Kilo verdikçe kendimi çok daha rahat hissetmeye başladım. Böylece verilen programa daha çok özen verdim ve sonunda yaklaşık olarak 5,5 kg gibi kilo verdim. Buradan Bakırköy Hypoxi Selil hanım ve yardımcısının destekleri için çok teşekkür ederim.

F. Hamiyet Sümengen
Başlangıçta bu aletler beni ürküttü. Ancak ilk denemeden sonra rahatladım. Her seans diğerinden çok daha güzel ve keyifli geldi. Çok memnun kaldım. Bakırköy Hypoxi' nin personeli gerçekten çok iyi. Onlara çok teşekkür ediyorum.

Elif Osmaz
Zayıflamak bir şekilde başarılabilecek birşeyken gözle görülür bir şekilde sıkılaşmak kesinlikle Hypoxi programının bir başarısı. Teşekkürler

Gökben Orhun Kanat
İlk defa bir zayıflama sistemini denedim ve 12 seans tamamlayamama rağmen çok memnun kaldım. Aç kalmadan diyet listesini takip ederek 2 haftada beklediğim kiloyu verdim ve ayrıca vücudum forma girdi. Ek olarak Hypoxi Bakırköy çalışanlarına güler yüzleri ve güzel hizmetleri için özellikle teşekkür ederim.

Mustafa Erciyes
Hypoxi yi internetten tanıdım. İlk gördüğümde inanmadım. Çünkü söz konusu kilo kaybı 5-7 kg arasında ve 4 hafta gibi bir sürede idi. Deneme seansına katıldım ve memnun kaldım. Kayıt yaptırdım ve haftalar geçtikçe kilo verdiğimi hissetmeye başladım. Kilo verdikçe kendimi daha rahat hissetmeye başladım. Böylece verilen programa daha bir özen gösterdim ve sonunda yaklaşık olarak 5,5 kg gibi bir kilo verdim. Burdan Bakırköy Hypoxi'den Selil hanım ve yardımcısının destekleri için teşekkür ederim.

Aylin Gülşen
Hypoxi' yi daha önce araştırmış ve incelemiştim, ama uzak olması ve saatlerinin uymamasından dolayı bir türlü başlayamamıştım. Bakırköy'ün açılması başlamam için itici bir güç oldu. Toplam 2 kg kaybettim ve bir beden inceldim. İnsanlar popomun küçüldüğünü söylüyor. Güler yüzlü bir ekip sıcak ve temiz bir ortam için arkadaşlara teşekkür ederim.

Evonne
Size öncelikle düğünüme kadar olan sürede yaşadığım Hypoxi deneyimimden bahsetmek istiyorum.

Düğün hazırlıklarıma başlarken ilk olarak tüm kızların yaptığı gibi gelinlik alışverişine çıktım. Bir mağazada çok güzel bir gelinlik buldum, gelinliği görür görmez adeta aşık oldum, sanki benim için yapılmıştı. Tek sorunu vardı o da bana biraz küçük olması. Göğüs ve kalça kısmı tam oldu fakat bel ve göbek kısmımdaki fazlalıklardan dolayı bu kısım çok dar geldi.

Tecrübelerimden biliyorum, diyetle kilo vermeye çalışırsam öncelikle yüzümden ve üst bölgemden kilo kaybediyorum. Bu da hiç istemediğim bir durum. İnternet üzerinde biraz araştırma yaptıktan sonra Hypoxi'yi keşfettim ve benim için ideal olacağını düşündüm. Bana en yakın Hypoxi merkezine gittim, daha fazla bilgi edindim, Hypoxi' yi denedim ve işe yarayacağına inandım.

Düğünden 6 hafta öncesinde Hypoxi' ye başladım, zaten düğüne kadar yeterince zamanım vardı. Hypoxi'ye başlamadan önceki gün elbisemin yani gelinliğimin provası vardı ve terzim elbiseme sığmam için bir takım çareler arıyordu, kilo kaybetmem gerektiğini de biliyordu aslında, ama nasıl... Bu arada Hypoxi' ye başladım. Düğüne 2 hafta kala gelinlik provama tekrar gittiğimde gelinlik mağazasındaki kızlar ve terzi beni görünce hayretler içerisinde kaldılar. Gelinlik sanki benim için özel olarak dikilmiş gibiydi, göğüs ve kalçam aynıydı, sadece problemli yani yağlı olan bel ve göbek kısmındaki fazlalıklardan kurtulmuştum.

Bu sonuçlar karşısında hem ben hem de çevremdeki tüm beni tanıyanlar büyük heyecan duyduk ve size çalışmalarınızdan dolayı bu mektup vasıtası ile çok teşekkür etmek istiyorum.

Saygılarımla

Esen Yavuz
37 yaşındayın ve yaklaşık 20 yaşından beri bel ve göbek yağlarımdam kurtulmaya çalışıyorum. Bunun için de maalesef şimdiye kadar ne duyduysam uyguladım. Diyetisyen, mezoterapi, lipoliz, karboksiterapi, fakat hiçbiri bir milim bile bel bölgemi eritmedi. Neye üzüleceğimi şaşırdım, verdiğim paralara mı, canımın yanmasına mı, kan revan içinde kalmam mı, morluklarla dolaşmam mı? bilemedim. Bir gün gazetede Hypoxi ile istediğiniz bölgeden incelin diye bir ilan okudum ve tüm dünyam değişti. Kozyatağı evime yakın, buraya giderek detaylı bilgi aldım ve hypoxi' ye başladım. Daha ilk üç seansda bile pantalonlarımın beli ve kalça kısımları bollaşmaya başlamıştı, üstelik her seans tartının üstüne çıktığımda kilomda da azalma başladığını görüyordum. Sonuç olarak 1 ay bitti, bir neden incelmiştim, çok memnun kaldığım için bir ay daha gittim. 2 ayın sonunda 14 kilo vermiş ve 44 bedenden 40 bedene inmiştim. Benim için inanılmaz bir sonuçtu. Tüm ümitlerimin kaybolduğu bir anda Hypoxi bana hayal ettiğim gibi bir vücut verdi. Şimdi vücudumu korumak için haftada bir gidiyorum, hem egzersiz yaptığım için kendimi mutlu hissediyorum, hem de Koztayağı City Sun' daki dostlarımı görüyorum. Tüm Hypoxi ekibine çok teşekkürler.

Gaye Yüksel
Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yönelik olarak, doğru bir beslenme programı ile kombine edebileceğim bir programın arayışı içerisindeyken tanıştığım Hypoxi çalışmasından çok memnun kaldım. Kozyatağı Hypoxi merkezinde Hülya hanım ve ekibinin de verdikleri destek ve moral için, beni doğru yönlendirmeleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Hafiflemek ve daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen herkese tereddütsüz Hypoxi' yi öneririm.

Şeyda Akıncı
Kozyatağı Hypoxi merkezinde S 120 ve L 250 hypoxi cihazlarıyla 2 haftada göbek ve basen bölgelerimden epeyce inceldim. Bu kadar kısa zamanda bu kadar iyi sonuçlar aldığım için çok mutluyum. Kozyatağı Hypoxi' den Hülya hanım ve ekibine bana verdikleri destek için çok teşekkür ederim. Hem inceldiğim hem de en büyük sorunum olan selülitlerimden kurtulduğum için çok mutluyum.

Nermin Erişkan
57 yaşındayım. Hypoxi Vacunaut sistemli programa yazıldım. Seansların yarısında olmama rağmen gözle görülür sonuçlar elde ettim. Şimdiden yaza hazır duruma geldim.

Gülümser Ulaş
Güler yüz, sevecenlik, iş disiplininin olduğu sıcak bir ortam. Tesadüfler eseri yaşamıma giren HYPOXI, böyle bir ortamla birleşince daha bir keyifli çalışma haline geldi benim için. HYPOXI normalde dışarıdan bakıldığında normal bir makine gibi, ama onunla çalışmaya başladığınızda, aslında gizli mucizelerin saklı olduğu bir cihaz. Disiplin kısmında kaçamaklar yapmama rağmen karın ve bel bölgemde, çevremdeki insanların dikkatini çekecek şekilde azalma oldu. Hatta seanslar bittikten sonra acaba gerileme yaşar mıyım korkum vardı ama aksine böyle bir durum yaşamadım. Daha uzun seanslara yayıldığında daha da başarılı sonuçlar alınabileceği kanaatindeyim. Hülya hanıma, Yuliya, Songül, Deniz & Sevgi’ye çok teşekkürler. Birlikte yola çıktık, yol aldık ve sonuna geldiğimizde zafer bayrağını elimize aldık.Teşekkürler Kozyatağı Hypoxi, Teşekkürler HYPOXİ…

İpek Koç
Mecidiyeköy hypoxi merkezinde L-250 cihazıyla çalışıp 2,5 kilo kaybetmeme rağmen 5 cm. belden 6 cm. de basenden inceldim. Her gören 6-7 kilo verdiğimi zannetti. Umduğumdan çok daha iyi sonuçlar aldım.

Engin Cırıkçı
Kozyatağı hypoxi merkezinde Hülya hanım denetiminde katıldığım hypoxi programından hedeflediğim sonucu aldım. Çok mutlu olduğumu bilmenizi isterim. Çok teşekkür ederim.

Yıldız Eyüboğlu
Senelerdir bel çevremde yağlanma vardı. Mecidiyeköy hypoxi merkezinde Vacunaut kullandım. Bu kıyafette bel çevresine gele özel basınç baloncukları var. Hem zevkli hem çok etkili. Göbekten inanılmaz bir biçimde inceldim. Kendime olan güvenim geri geldi. 2. seans paketi daha aldım,başlıyorum. Hedefim yaza incecik girmek. Teşekkürler Hypoxi.

Murat Çalışkan
Hypoxi' ye 110 kilo olarak başladım. Sadece 1 ay sonra can simidi gibi duran bel ve göbek çevremdeki yağlardan kurtuldum. Artık eski takım elbiselerimi giyebiliyorum. Teşekkürler Hypoxi.

Aslınaz Kazaz
Mecidiyeköy Hypoxi' de 1 ay süresince 10 seans hypoxi' ye girdim. Sonuçtan inanılmaz memnun kaldım. Hypoxi ile aynı zamanda sağlıklı beslenme şeklini de öğrendim. Teşekkürler Hypoxi.

 
Copyright © 2011, Q-WELL Spor Merkezi