Q-Well Hypoxi Babor Cilt ve Vücut Bakımları Lazer Epilasyon Belfeet Ayak Bakımları Masaj Eğitimi Personel Danışmanlığı Foto Galeri
Yüksek basınç kompresyon terapisi
Hypoxi yap, vücudunu yeniden tasarla
1 2
Q-WELL

Yıllardır tüm dünyada uygulanan benzersiz Hypoxi Bölgesel İncelme sistemi artık Bursa'da. Devrim niteliğindeki sistemiyle bölgesel fazlalıklardan kurtulma yöntemleri içinde en sağlıklı yöntemlerden biri olan Hypoxi ile birlikte, Babor Cilt ve Vücut Bakımları, Bursa'da ilk Belfeet Ayak Sağlığı Merkezi, Spa Masajları ve Manikür & Pedikür & Ağda uygulamaları ile hijyenik ve alışılmışın dışında bir servis anlayışıyla sizlere hizmet vermek için kapılarımızı siz Bursa'lıların hizmetine açıyoruz.

Q-Well' de verdiğimiz hizmetleri 3 ana başlıkta toplayabiliriz.

1. Hypoxi - Bölgesel İncelme
2. Babor - Cilt Bakımları, Vücut Bakımları
3. Belfeet - Ayak Bakımları


Hypoxi : Son dönemlerde bölgesel zayıflama denilince akla ilk gelen sistem Hypoxi diyebiliriz. Biz de Bursa halkını bu eşsiz yöntemden mahrum etmek istemedik. Hypoxi cihazları ile kalıcı ve bölgesel incelmeye ulaşmak ve ücretsiz deneme seansımız ile bu deneyimi yaşamak, Hypoxi hakkında ayrıntılı bilgi almak için sizleri Q-Well' e bekliyoruz.


Babor : Dünyaca ünlü Alman kozmetik devi Babor'un cilt ve vücut bakımları merkezimizde eğitimli babor uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Babor ürünleri parekende olarak da merkezimizde satılmaktadır.


Belfeet : Ayak bakımı hizmetimiz ile ayaklarınızda daha güzel olma şansına sahip. Ayak bakımı konusunda size sunabileceklerimize şaşıracaksınız. Lütfen bilgi almak için bizi arayın.

Copyright © 2011, Q-WELL Spor Merkezi